טיפול ואימון אישי באמצעות nlp: שינוי רצוי שהתחיל עכשיו

סדרה של תהליכי עומק לאימון וטיפול בשילוב של כלים מעולם ה NLP ובתיבול של דמיון מודרך להגדלת איכותו והצלחתו של התהליך. התהליך ממוקד בפתיחת האפשרות להגדרת מטרה ברורה ואופרטיבית וגילוי הדרך שתוביל אותך להשגתה.

מה אפשר להשיג באימון nlp?

אני מלווה אנשים להשגת מטרות בתחומים שונים. זו רשימה חלקית של תחומים וסוגיות שאפשר לעבוד עליהן בסדרה של תהליכי nlp אישיים מסודרים ותפורים עבור המקרה שלך.

סדרת תהליכי אימון לקריירה באמצעת כלים של ה- nlp שמותאמים לפיתוח קריירה קיימת או חישוב מסלול מחדש ושינוי קריירה בגיל 30 ,40, 50 ואפילו בגיל הזהב.

סדרת אימון nlp מיוחדת שממקדת ומחברת אותך ליכולות הדרושות לכניסה לעולם הבריאות והכושר, תוך דגש על שחרור דפוסי התנהגות מגבילים ופיתוח התנהגויות מקדמות.

סדרה של אימוני nlp ומתן כלי אימון יחודיים שיאפשרו לך לעבור תהליך שינוי אישי, לתכנן ולבנות מסלול ברור בו תוכל לצעוד אל עבר הפרישה או תקופת גיל הזהב.

סדרת תהליכי nlp שמותאמים לשיפור יכולות לימודיות תוך מיקוד וחיבור למשאבים פנימיים דוגמת יכולת ריכוז, מיקוד, התמדה ויכולת קשב לרכישת ידע חדש בתחומים מגוונים.

אימון nlp להפרעות קשב וריכוז ייחודי לפיתוח יכולת המיקוד והקשב. הבנת תהליך המיקוד, תרגול ופיתוח יכולות שליטה במשאב תשומת הלב, לניהול הקשב.

טיפול nlp בחרדות פחדים ופוביות מאפשר הבנה, ניהול והכרה של הרגשות הלא פשוטים שלך. התהליך מתמקד ומאפשר לשחרר חרדות ולהמיר רגשות כמו כעס, פחד, עלבון, טינה, קנאה ואחרים ברגשות מקדמים. זו היא הזדמנות אמתית לצמיחה אישית ממשבר.

 

סדרת טיפולי nlp שמתמקדת בשחרור פחדים וחרדות, שמלווים אותך במהלך החיים. עבודת עומק, לשינוי חוויות העבר ושחרור מחרדת בחינות, טסטים, טיסות וניתוחים. עבודה לשחרור מפוביות שונות.

הנחייה יחודית וממוקדת לשיפור והנעת הזיכרון. תהליך מבוסס NLP, DHE ודמיון מודרך. 

רוצה להתייעץ לפני?

מכשולים נפוצים בדרך למטרה

במקרים מסוימים השינויים שאנו רוצים להביא לחיינו הם לא פשוטים. לפעמים אנחנו מציבים לעצמנו מטרות כל כך גדולות שהן נראות לא ריאליות להשגה, כי בפועל הן מורכבות מהרבה הרבה מטרות קטנות אחרות.

יש אנשים שממוקדים במטרות שלהם ויש את אלו שמפזרים את הקשב שלהם לכל כיוון ובכך מגבילים את פוטנציאל ההצלחה העצמי שלהם.

יש אנשים שבטבעם מחזיקים במוטיבצית הגזר, מנוסחת המקל והגזר, מה שמונע מהם את האפשרות לראות את הרצוי.

יש אנשים שמנסים "הכל" ופשוט לא מצליחים… ויש אנשים שאפילו לא רואים את האפשרויות שנמצאות ממש מולם.

הרבה פעמים אנחנו לא מצליחים לעשות שינוי או להשיג מטרה כלשהי בגלל ריבוי האלמנטים השונים שמשפיעים על היכולת שלנו לצאת מאיזור הנוחות ולהשיג את הרצוי. 

יש מגוון סיבות שונות שהיום לא מאפשרות לך להתקדם אל המטרה שלך, בין היתר אפשר לציין אמונות מגבילות, דפוסי התנהגות מגבילים, התנגשויות של ערכים שונים, קונפליקטים פנימיים וחוסר חיבור למשאבים שיש בך… את כל אלו תוכל לגלות במסע אותו נעשה יחד בדרך ובקצב שלך.

אז מה יהיה שונה הפעם?

תהליכי ה- nlp יאפשרו לך לעשות סדר באלמנטים השונים שמשפיעים על חייך. הם כמו פנס שמאיר את הדרך אל ההצלחה. בדרך כלל שינויים כאלו לא מתרחשים ביום אחד ולכן התהליך הוא הדרגתי ואקולוגי (כזה שלוקח בחשבון את ההשלכות של השינוי על הקשרים שונים בחיים שלך).

"שינוי בחיים הוא תהליך שמורכב משלבים. הדרך אל המטרה שלך תתחיל במצב המצוי תעבור דרך נקודות ציון שונות ותוביל אותך לנקודת היעד - השינוי הרצוי. זאת הזדמנות אמתית לעשות את המסלול הטבעי בו הולכים אנשים שמצליחים להגיע ליעד. "
קיריל קיבירב
מלווה תהליכי שינוי

תוך כמה זמן אראה תוצאות?

במקרים כמו פוביה, אלרגיה או הצורך להגדיר ולדייק מטרה בלבד אין צורך בסדרה של תהליכי NLP ואפשר להסתפק ב 1-2 מפגשים. בדרך כלל סדרת התהליכים מורכבת מ 7-12 מפגשים. במקרים בהם האדם בשל מאוד, הוא מצליח לקטוף את פירות ההצלחה תוך 4-7 מפגשים.

איך זה עובד?

ה- NLP מאפשר לסדר את המידע הרב אותו אנו חווים בצורה מופתית ומוקפדת ויחד עם זאת הוא כלי מאוד גמיש. סדרת התהליכים תותאם לכל אדם בצורה פרטנית ועם זאת הנושאים בהם ניגע הם נושאים שאפשר לתאר כאן:

 • הגדרת מטרה
 • חיזוק משאבים קיימים
 • גילוי משאבים נסתרים
 • עבודת עומק עם העבר
 • פתרון קונפליקטים פנימיים
 • יצירת כפתורי הפעלה למצבים
 • שחרור מדפוסי התנהגות מגבילים
 • פיתוח התנהגויות חדשות ומעצימות
 • שינוי אמונות מגבילות
 • שחרור מרגשות קשים
 • תעדוף והתאמת המטרה לערכים החשובים שלך
 • שימור ההישג והטמעתו בעתיד
 • ועוד...

רוצה ליהנות מכל היתרונות של התהליך?

מי המלווה?

Masterkey
Masterkey
שמי קיריל אני Master Practitioner מוסמך בNLP, הצופן החדש, קו הזמן ודמיון מודרך. אני מאמין שכל אדם יכול וגם מגיע לו לגלות, להבין ולהגשים את החלום, היעוד והמטרות שלו בחיים. הבלוג הזה, אותו אני מכנה "הפינה החמה שלי במרחב הוירטואלי" הוקם לטובת תהליך הלמידה שלי ושלך. כאן אני לומד ומסתכל מחדש על הידע שצברתי ומציג אותו בצורה פשוטה ומעניינת עבור כל אחד ואחת מכם.

רוצה להבין אפילו יותר?

גלה את נקודת המבט שלי על NLP